Strona główna > O nas > Uprawnienia

Uprawnienia

Nasza firma inwestuje nie tylko w park maszynowy, ale również w kadrę pracowniczą i wszelkiego rodzaju uprawnienia. Każdy pracownik wykonujący prace spawalnicze posiada odpowiednie uprawnienia przynajmniej w podstawowym zakresie w danej metodzie. Niejednokrotnie są to też uprawnienia dozorowe.

Dbając o jakość naszych wyrobów zadbaliśmy również o stworzenie komórki kontrolnej, która odbiera każdą konstrukcję powykonawczo i na podstawie badań wystawiane jest świadectwo jakości, jak również protokół VT. Protokół VT jest oczywiście wystawiany przez osobę z odpowiednim cetryfikatem Urzędu Dozoru Technicznego na poziomie VT2.

Dodatkowo do każdego zamówienia oprócz wymienionych wcześniej dokumentów dołączamy atesty na wszystkie wykorzystywane w procesie produkcji materiały ze szczególnym uwzględnieniem stali. Tym samym klient ma pewność, że zamówiony produkt odpowiada jego wymaganiom.

Firma HERAF jest producentem pojazdów z nadanym przez PIMOT unikatowym światowym numerem producenta VIN. Wyprodukowane przez nas pojazdy są zatem rejestrowane pod marką HERAF, a nie jako "sam".

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt