Strona główna > O nas > Projektowanie

Projektowanie

Firma nasza wykonuje konstrukcje z dokumentacji powierzonej przez klienta, ale oferujemy również możliwość zaprojektowania konstrukcji w całości przez nas. W tym celu korzystamy z usług firm współpracujących z nami w zakresie konstrukcji budowlanych, lub w pozostałych przypadkach projektem zajmuje się nasze biuro konstrukcyjne.

W 2009 roku wdrożyliśmy w naszej firmie najnowsze oprogramowanie do projektowania 3D CAD - SolidWorks.

Projekty konstrukcji stalowych, maszyn oraz urządzeń zleconych przez klienta wykonujemy w programie SolidWorks 2010. Daje on nam możliwość modelowania w formacie 3D a także przygotowania rysunków wykonawczych, złożeniowych, poglądowych itp.

Dział konstrukcyjny wspomaga część produkcyjną zakładu poprzez przygotowanie rysunków wykonawczych pojedynczych detali na podstawie dostarczonych przez klienta szkiców lub wzorów.

Wymagające konstrukcje maszyn bądź urządzeń zanim trafią do produkcji są badane z wykorzystaniem metody elementów skończonych. Pozwala nam to uniknąć błędów już na etapie projektowania oraz czyni projekt bardziej zoptymalizowanym. Unikamy tym samym potencjalnych problemów eksploatacyjnych, a z drugiej strony nie wykonujemy konstrukcji przewymiarowanych "na wszelki wypadek".

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt