O nas

Firma Heraf jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym z branży metalowej o wieloletniej rodzinnej tradycji.Historia firmy sięga lat 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to założona przez Hieronima Krzykowskiego, zajmowała się budową konstrukcji stalowych szklarni i namiotów pod uprawy roślinne wraz z kompleksową budową kotłowni do tych obiektów.

Aktualnie po wielu zmianach podstawowym profilem działalności firmy jest szeroki zakres usług ślusarskich oraz budowa wszelkich konstrukcji stalowych w szerokim ujęciu tego słowa. W celu zapoznania się z wykonanymi przez nas na zlecenie produktami zapraszamy do obejrzenia zdjęć umieszczonych w galerii w dziale Oferta.

W naszym portfolio znajdą Państwo także szeroką paletę produktów przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją przyczep i naczep a także klientów indywidulanych.

Koncentrujemy się głównie na potrzebach naszych klientów, którzy poszukują firmy wykonawczej zapewniającej odpowiedni poziom jakości i precyzji wykonania oraz terminowości. Spełniając wszystkie powyższe wymagania podejmujemy się realizacji nie tylko prostych, ale również nietypowych rozwiązań jednostkowych bądź w zakresie produkcji seryjnej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy.


Z poważaniem


Rafał Krzykowski

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt