Strona główna > Kontakt > Kariera - oferty pracy

Kariera - oferty pracy

Firma Heraf poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz-Ślusarz

Miejsce pracy: Czepielowice
Województwo: opolskie

    Opis stanowiska:
  • spawanie rur, kształtowników oraz konstrukcji stalowych,
  • przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych,
  • prace ślusarskie takie jak trasowanie, wiercenie, obsługa gilotyny, piły itp.
    Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG i/lub MAG,
  • roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza w zakładzie produkcyjnym,
  • doświadczenie w spawaniu blach i rur, spawanie cienkich i grubych blach stalowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • rzetelność, sumienność, dokładność
    Dodatkowe atuty:
  • umiejętność spawania metodą TIG,
  • umiejętność spawania elektrodą otuloną.
    Oferujemy:
  • stabilne miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • profesjonalne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: info@heraf.pl lub adres korespondencyjny firmy Heraf.

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie przepisami ustawy z dnia 28.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z póź. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przedstawiciel Handlowy

W chwili obecnej poszukujemy osób, które będą zaangażowane w aktywne promowanie produktów znajdujących się na stałe w portfolio firmy Heraf oraz nowowprowadzanych a także nawiążą kontakt z firmami poszukującymi kooperantów.

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało (między innymi):
  • promowanie i sprzedaż produktów firmowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • nawiązywanie stałej współpracy z firmami kooperującymi,
  • rozszerzanie bazy nowych klientów,
  • dbanie o zapewnienie doskonałego poziomu usług naszym klientom
    Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego,
  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
  • proaktywnego podejścia do powierzanych zadań,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • ważnego prawa jazdy kat. B.
  • znajaomość branży konstrukcji stalowych;
    W zamian oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system motywacyjnym,
  • ubezpieczenie grupowe

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt