Strona główna > Oferta > Pozostałe

Produkcja dodatkowa

Firma HERAF zajmuje się wytwarzaniem maszyn i urządzeń pod specjalne zamówienia klienta. Oferujemy możliwość wykonywania elementów według dokumentacji dostarczonej przez zleceniodawców. Produkujemy w ten sposób między innymi elementy stalowe maszyn rolniczych w kooperacji dla firmy Agromet-Pilmet. Oprócz pojedynczych elementów budowane są u nas całe korpusy stalowe maszyn, np. pokazane na zdjęciach rozrzutniki.

Oprócz maszyn i urządzeń powstających z kooperacji, przyjmujemy również zlecenia na wykonanie różnych urządzeń od podstaw, począwszy od projektu poprzez wykonanie, a na montażu i uruchomieniu u klienta kończąc.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również specjalistyczne przyczepy do przewozu łodzi, czy nowoczesna przyczepa ważąca do szybkiego załadunku żywca na i z samochodu transportującego.

Poza przyczepą ważącą wytwarzamy również konstrukcje stacjonarnych wag inwentarzowych czy platformowych. W tej branży ściśle współpracujemy z zaprzyjaźnioną firmą Miary i Wagi, która zajmuję się ich legalizacją i dystrybucją.

W galerii pokazaliśmy również inne powstające u nas wyroby, jak np. łyżki do maszyn budowlanych.

Zapraszamy do współpracy i zapewniamy, iż będziemy wdzięczni za możliwość składania ofert w realizowanych przez Państwa projektach.

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt