Strona główna > Oferta > Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Firma HERAF prowadzi również działalność związaną z budową konstrukcji stalowych hal produkcyjnych, magazynowych, wiat i innych tego typu budowli.
W tym zakresie oferujemy wykonanie konstrukcji według dostarczonej przez klienta dokumentacji.

Wykonujemy w takim przypadku każdorazowo indywidualną wycenę realizacji projektu.
Kiedy jest taka potrzeba i możliwość, możemy zaproponować zmiany w projekcie mające na celu optymalizację kosztów wytworzenia.

Istnieje również możliwość wykonania projektu od podstaw przez naszą firmę po uzgodnieniu założeń i potrzeb klienta.
W tym przypadku współpracujemy z wyspecjalizowanym biurem projektowym, które dla nas wykonuje całość projektu, tak żeby klient miał jak najmniej pracy z przygotowaniem inwestycji.

Prowadzimy też usługi związane z wykonaniem samych elementów konstrukcji stalowych wg powierzonych projektów z materiału własnego lub powierzonego. Mogą to być zarówno gotowe wyroby stalowe dla budownictwa, jak i produkty wykorzystywane w innych branżach (np. elementy konstrukcji maszyn i urządzeń, czy pojazdów).

Konstrukcje wykonywane przez naszą firmę są z reguły cynkowane ogniowo, ale po uzgodnieniu z klientem możemy dostarczyć elementy malowane natryskowo, bądź w stanie surowym lub oczyszczonym np. poprzez śrutowanie.

Przy stawianiu konstrukcji stalowych zwracamy szczególną uwagę, żeby były spełnione wszelkie wymagania odnośnie zabezpieczeń odsłoniętych elementów złącznych, posadowienia stóp itp.

Naszą wiedzę oraz szeroki wachlarz możliwości zawdzięczamy współpracy z międzynarodowymi koncernami, będącymi liderami w swych branżach, oraz mniejszymi firmami produkcyjnymi.

Zapraszamy do współpracy i zapewniamy, iż będziemy wdzięczni za możliwość składania ofert w realizowanych przez Państwa projektach.

Copyright: Firma Heraf Rafał Krzykowski 2012 Ostatnia aktualizacja: 02.04.2012 Strona główna | Kontakt